Grali nasi Juniorzy – wyniki

Grali nasi Juniorzy - wyniki

Kolejne spotkania ligowe rozegrały najstarsze grupy naszej akademii czyli Juniorzy starsi i dwie drużyny Juniorów młodszych. W trzech spotkaniach odnieśliśmy dwa zwycięstwa i raz doznaliśmy goryczy porażki. 

Najstarsza drużyna młodzieżowa, która reprezentuje nasz Klub zmierzyła się w niedzielę w meczu derbowym z Wartą II Gorzów. Było to spotkanie dwóch drużyn, które zajmują dwa najwyższe miejsca w Wojewódzkiej Lidze Juniorów Starszych. Z racji tego, że pierwsza drużyna Warty mecz w CLJ rozegrają dopiero we wtorek, trener gospodarzy mógł skorzystać ze wszystkich zawodników tej kategorii wiekowej. Nasza drużyna miała więc możliwość sprawdzić się z drużyną, która doświadczenie zbiera w najsilniejszej lidze w tej kategorii wiekowej w naszym kraju. W pierwszej części oglądaliśmy zacięte widowisko i zobaczyliśmy jednego gola, który padł po strzale Oskara Demczura. Po przerwie gospodarze rzucili się do ataków co skrzętnie wykorzystał nasz zespół strzelając kolejne 3 gole. Wygrywając 4:0 odnieśliśmy siódme zwycięstwo w siódmym spotkaniu i zdecydowanie prowadzimy w tabeli Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych.   

Warta III Gorzów – Stilon Gorzów 0:4 (0:1)

Bramki: Demczur Oskar, Cichowski Jakub, Gwoździewski Mikołaj, Szelkowski Oskar

Skład: Gibki Grzegorz – Szyszko Krystian (80′ Czułada Marcin), Kuś Kacper, Kościółek Maciej, Leciejewski Dawid (66′ Kruk Hubert), Gasek Maciej, Cichowski Jakub, Szelkowski Oskar, Czyżewski Kacper, Demczur Oskar (86′ Suchocki Michał), Gwoździewski Mikołaj

 Tabela:

https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,21989.html

 

Juniorzy młodsi z rocznika 2001, którzy rywalizują w Centralnej Lidze Juniorów Młodszych, na własnym boisku ponieśli porażkę z Miedzią Legnica. Nasi zawodnicy grali jak równy z równy tylko do utraty pierwszego gola. Jeszcze przed przerwą doskonałą szansę na zdobycie wyrównania przestrzelił Karol Woźniczka. Po przerwie kolejne stracone gole były konsekwencją błędów indywidualnych. Błędów było sporo to i wynik był mocno niekorzystny. Przegrana 0:4 jest zasłużoną porażką naszej drużyny. 

Stilon Gorzów – Miedź Legnica 0:4 (0:1)

Skład: Jakub Szewieliński (65′ Baranowski Maciej) – Michał Rawiak (51′ Szymon Biernat), Karol Woźniczka, Jakub Hołowienko, Kacper Gołojuch , Wojciech Kurlapski (41′ Dawid Van den Oetelaar) , Dominik Tomaszewski (60′ Dawid Garczarek), Dawid Iwanicki (41′ Wiktor Czuryszkiewicz), Mikołaj Winiarski, Gracjan Kunowski (51′ Jakub Mądrawski), Gracjan Wiśniewski (61′ Patryk Kowalski)

Tabela: 

https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/clj-u-17,21756.html

 

Druga drużyna Juniorów młodszych w której graja chłopcy urodzeni w 2002 roku, gościła w Żarach gdzie rozegrała spotkanie ligowe z tamtejszym Promieniem. Trzeba przyznać, że nie był to najlepszy mecz naszych zawodników, którzy zwłaszcza w pierwszej połowie przeszli obok meczu. Po przerwie Stilonowcy zagrali dużo lepiej i w ciągu 15 minut z wyniku 0:1 zrobiło się 3:1 dla naszego zespołu. Kiedy wydawało się, że mecz już do końca będzie pod naszą kontrola szybko straciliśmy dwa gole i rywale doprowadzili do remisu. Nasi zawodnicy podrażnieni utratą prowadzenia ruszyli do zdecydowanych ataków, czego konsekwencją była zdobyta zwycięska bramka. Pod koniec spotkania mogliśmy zdobyć kolejne bramki, ale zabrakło skuteczności. Ostatecznie w Żarach wygrywamy 4:3.

Promień Żary – Stilon Gorzów 3:4 (1:0)

Gole: Dziduch Bartosz, Farynowicz Dominik, Szczęch Marcin, Leiman Kamil

Skład: Cisowski Filip – Bonczek Tymoteusz (41′ Cyganiak Jakub), Siudek Jakub (51′ Żurawski Mateusz) , Lubiński Mikołaj (61′ Trybuś Jakub), Milczenko Kacper, Goral Adrian (51′ Walkiewicz Michał), Snowyda Marcel (61′ Borawski Patryk), Dziduch Bartosz, Leiman Kamil, Szczęch Marcin (61′ Jakubowski Jakub), Farynowicz Dominik.

Tabela:

https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi-juniorzy,21565.html

 

 

 

 

%d bloggers like this: