II Liga Okręgowa Młodzika : RÓŻA RÓŻANKI – STILON II GORZÓW 0:5(0:2)

Na zakończenie sezonu ligowego  zespół Stilon II Gorzów pokonał w meczu wyjazdowym ekipę Róży Różanki 5:0. Po niemrawym początku spotkania nasz zespół zaczął realizować założenia i dominować na boisku. Chłopcy rozkręcali się z minuty na minutę i co rusz stwarzali sytuacje bramkowe, a 5 z nich znalazło drogę do bramki. Gratulujemy naszym piłkarzom  świetnej postawy podczas tego meczu oraz całej rundy, w której zajęliśmy 1 miejsce w swojej grupie. Gratulujemy!

RÓŻA ROŻANKI – STILON GORZÓW 0:5 (0:2)

Gole: Aleksander Stachowiak-2,Sebastian Marciniak, Michał Prokopowicz,Ryszard Jeruzel.