II Liga Okręgowa Młodzika: Stilon Gorzów – Bosko Sulęcin 8:0 (4:0)

W meczu piątej kolejki II Ligi Okręgowej Młodzika Stilon II Gorzów wygrał na wyjeździe z PAP Bosko Sulęcin 8-0 (4-0).

Mecz rozpoczął się znakomicie dla naszego zespołu, który już po 10 minutach gry prowadził 4-0. Przez kolejne minuty pierwszej połowy nie dało się podwyższyć wyniku, głównie dzięki bardzo dobrej postawie bramkarza gospodarzy.

Drugą część spotkania również rozpoczęliśmy od szybko strzelonych dwóch bramek i w dalszej części meczu kontrolowaliśmy boiskowe wydarzenia. Uwieńczeniem naszej przewagi były kolejne dwa trafienia w samej końcówce.

Warto odnotować, że był to pierwszy mecz w rundzie wiosennej, w którym zagraliśmy na „zero z tyłu”.

Stilon Gorzów – Bosko Sulęcin 8:0 (4:0)

Bramki: Jarek Dereshak – 4, Oskar Jakubowski – 2, Kuba Stocki – 2.

Skład: Kuba Antczak, Krystian Jędrzejczak, Krystian Toporowski, Bartek Rybarczyk, Kuba Waszak, Kacper Stanisławski, Oskar Jakubowski, Kuba Stocki i Jarek Dereshak.

Ponadto grali: Kuba Wrzyszcz, Oskar Kaźmierczak, Antek Stanisławski, Mikołaj Michałuszko i Dawid Dudka.