I Liga Okręgowa Młodzika :STAL SULĘCIN- STILON I GORZÓW 2:5 ( 1:4)

Stilon Gorzów

W niedzielę na boisku w Żubrowie Stilon 2005 rozgrał swoją przedostatnią kolejkę ligową. Przeciwnikiem był zespół Stali Sulęcin. Nasi chłopcy pokazali ogromną  chęć do gry i zaangażowanie, w pierwszej połowie całkowicie dominując przeciwnika czego efektem było prowadzenie do przerwy 4:1. Druga połowa nie była już niestety tak jednostronna i kosztowała naszych piłkarzy dużo zdrowia. Nie ustrzegliśmy się wielu  błędów indywidualnych, które przy odrobinie lepszej skuteczności gospodarzy mogły nas kosztować utratę bramek. Jednak szczęście tego dnia było po naszej stronie i spotkanie ostatecznie zakończyło się wynikiem 5:2 na naszą korzyść.

STAL SULĘCIN- STILON I GORZÓW 2:5 ( 1:4)

Gole :  Krystian Toporowski, Jakub Stocki, Paweł Kaliczyński, Piotr Prochacki, samobojcza