I Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych: Stilon II Gorzów – Promień Żary 6:1 (4:0)

Stilon Gorzów

W sobotę zawodnicy z rocznika 2002 zainaugurowali rozgrywki w Wojewódzkiej Lidze Juniorów Młodszych, pewnie pokonując żarski Promień 6:1. Od początku spotkania nasza drużyna dyktowała warunki. Do przerwy nasza ekipa stworzyła sobie kilka doskonałych okazji do zdobycia gola z których udało się wykorzystać 4. Po przerwie zbyt wiele się nie zmieniło. Nasi zawodnicy konsekwentnie realizowali założenie taktyczne stwarzając sobie kolejne sytuacje bramkowe. Jedyne czego zabrakło w tym meczu to skuteczności i chłodnej głowy pod bramką rywala. Cieszy postawa naszej drużyny, która ani przez chwilę nie pozostawiła złudzeń kto jest lepszą drużyną w tym spotkaniu.

Stilon II Gorzów – Promień Żary 6:1 (4:0)

Skład: Gabryniewski Krystian- Lubiński Mikołaj, Żurawski Mateusz (51 Siudek Jakub), Bonczek Tymoteusz, Milczenko Kacper (41 Cyganiak Jakub), Walkiewicz Michał (51 Trybuś Jakub), Snowyda Marcel, Dziduch Bartosz (51 Leiman Kamil) , Borawski Patryk ( 51 Jakubowski Jakub), Szczęch Marcin (51 Oleksy Mikołaj), Farynowicz Dominik

Gole: Farynowicz Dominik x2, Szczęch Marcin x2, Dziduch Bartosz x2