Młodzik 2004 pokazał się z bardzo dobrej strony.

W kończącym się okresie przygotowawczym do nowego sezonu , zespół Młodzika 2004 wziął udział w dwóch mocno obsadzonych Turniejach, w których pokazał się z bardzo dobrej strony.

20 sierpnia w Dolicach nasza drużyna znalazła się w grupie z drużynami: Gavii Choszczno ( wygrana 3:1 ), Błękitnych Stargard ( wygrana 3:2 ), Fasse Szczecin ( remis 2:2 ), Pogoni  Szczecin ( porażka 0:4 ). Na uwagę zasługują wyniki z drużynami ze Szczecina, które zajęły w końcowej klasyfikacji  dwa pierwsze miejsca i choć nie zakończyły się one dla nas zwycięstwem pokazały,  że nasza drużyna może rywalizaować z najlepszymi. Rozgrywki w grupie zakończyliśmy na 3 miejscu z taką samą ilością punktów jak drużyna Fasse jednak gorszym bilansem bramkowym co nie pozwoliło awansować do półfinału.  W meczu o 5 miejsce pokonaliśmy Łucznik Strzelce Krajeńskie 1:0, pozytywnie kończąc zmagania w Turnieju w Dolicach.

Klasyfikacja końcowa Turnieju:
1.      Pogoń Szczecin
2.      FASSE Szczecin
3.      Pogoń II Szczecin
4.      Unia Dolice
5.      Stilon Gorzów
6.      MKS Łucznik Strzelce Krajeńskie
7.      Gavia Choszczno
8.      UKS Dąb Dębno
9.      Błękitni Stargard
10.     Victoria 95 Przecław

27 sierpnia w Górzycy nasza ekipa wzięła udział w  Międzynarodowym Turnieju Młodzików  pod nazwą-  TORNEO LUBUSKIE.  W rozgrywkach grupowych zmierzyliśmy się z : 1FC Frankfurt ( wygrana 2:1 ), APKO Krosno Odrzańskie ( wygrana 4:0), Wartą Gorzów ( wygrana 5:0 ), Progres 2005 Gorzów ( remis 1:1),  Celulozą Kostrzyn nad Odrą ( wygrana 3:0). Nasza drużyna dzięki świetnej grze w swojej grupie awansowała z niej z pierwszego miejsca. W półfinale Turnieju zmierzyliśmy  się z drużyną Progresu 2004 Gorzów. W regulaminowym czasie gry był remis 0:0 i o awansie do finału decydowały rzuty karne, w których odnieśliśmy zwycięstwo 2:1.  W wielkim finale nasz zespół walczył jak równy z równym z drużyną Football Academy Frankfurt, niestety przegrywając ostatecznie 0:1.
Naszej ekipie należą się duże  słowa uznania za ogromną determinację i  bardzo dobrą grę w tym Turnieju, który ostatecznie zakończyliśmy na 2 miejscu, a nasz zawodnik Krystian Wenerski został wybrany jego najlepszym zawodnikiem.

Klasyfikacja końcowa Turnieju:
1.      FA Frankfurt
2.      Stilon Gorzów
3.      Celuloza Kostrzyn nad Odrą
4.      Progres 2004 Gorzów
5.      Progres 2005 Gorzów
6.      FA Myślibórz
7.      1FC Frankfurt
8.      ZAP Zbąszynek
9.      UKS 4 Kostrzyn nad Odrą
10.     APKO Krosno Odrzańskie
11.     Odra Górzyca
12.     Warta Gorzów

W Turniejach udział wzięli: Jakub Wojsznis, Fabian Radomski, Krystan Wenerski, Wiktor Kotomski, Kamil Plackowiak, Łukasz Pawłowski, Kamil Kaczuk, Oliwier Forstner, Oliwier, Janus, Szymon Juszczak, Kornel Kretus, Janusz Koper, Tomasz Klazura.

%d bloggers like this: