Za nami pracowity tydzień Młodzików!

 Bardzo intensywny tydzień mieli nasi młodzi zawodnicy z rocznika 2005-2006. Chłopcy rozegrali dwa spotkania sparingowe z bardzo wymagającymi przeciwnikami oraz wystąpili w turnieju halowym.

Po kolei:

W poniedziałek 22.01 .2018 nasi młodzi piłkarze rozegrali sparing z AMF Szczecin. Zespół ze Szczecina to bardzo silny przeciwnik, który świetnie radzi sobie w pierwszej lidze Młodzika w Województwie Zachodniopomorskim.Trzeba przyznać ,że na tle tak wymagającego przeciwnika zaprezentowaliśmy się bardzo fajnie. Graliśmy na dużej swobodzie, pokazując w tym meczu wiele składnych i ciekawych akcji.

W środę 24.01.2018 przyszło nam się zmierzyć z jedną z najlepszych Akademii w Polsce mianowicie Akademią Piłkarską Zagłebia Lubin. Nasz klub reprezentowały  dwa zespoły z rocznika2005-2006(wzmocnieni trzema  zawodnikami z rocznika 2007) oraz rocznik 2003-2004 Swój pobyt w Lubinie zaczęliśmy od zwiedzania Akademii, która trzeba przyznać zrobiła na nas olbrzymie wrażenie! Baza jaką posiada zespół z Lubina jest godna pozazdroszczenia.Cieszymy się bardzo, że nasi chłopcy mogli się sprawdzić z tak renomowaną marką jaką jest Zagłebie Lubin. Poziom piłkarzy z Lubina to najwyższa „półka”w Polsce. Jeśli chodzi o naszą grę, próbowaliśmy grać swoją piłkę natomiast było nam bardzo trudno rywalizować z tak silnym zespołem Zagłebia. Pomimo tego, że wynik był niekorzystny, jesteśmy przekonani ,że doświadczenie jak zdobyły dzieci zaprocentuje w przyszłości i da pozytywnego „kopa” do jeszcze cięższej pracy podczas treningów.

 

Kolejnym i zaraz ostatnim występem  w tym tygodniu był dzisiejszy turniej organizowany przez Szkółkę Piłkarską Kania Cup, który odbył się na hali w Kłodawie. W tym turnieju  pokazaliśmy się z bardzo dobrej strony zajmując ostatecznie drugie miejsce, natomiast trzeba przyznać, że gra jaką dzisiaj zaprezentowaliśmy była znacznie ważniejsza od miejsca jakie zajęliśmy. Warto dodać, że najlepszym bramkarzem tego turnieju został nasz zawodnik Miłosz Kin. Gratulujemy zarówno Miłoszowi jak i całej drużynie świetnego występu!

%d bloggers like this: