Pracowity weekend rocznika 2009 :)

Ostatni weekend dla rocznika 2009 był bardzo pracowity. W sobotę i niedzielę nasza drużyna rywalizowała w Gorzowie i Cybince.

W sobotę w turnieju organizowanym przez Progres Gorzów, wzięło udział 6 zespołów, które rywalizowały w systemie każdy z każdym. Nasz Klub reprezentowały dwie drużyny: biali i niebiescy. Bardziej doświadczona drużyna niebieskich pokazała się ze znacznie lepszej strony, która w w pięciu spotkaniach trzykrotnie wygrała i dwukrotnie zremisowała. Zebrana liczba punktów pozwoliła naszej drużynie zdobyć I miejsce w zawodach. Drużynie białych poszło nieco gorzej, ale cenne doświadczenie zebrane w rywalizacji na pewno zaprocentuje w następnych rozgrywkach. Warte podkreślenia jest fakt, że najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany nasz zawodnik Błażej Leszkiewicz.

W niedzielę natomiast, rocznik 2009 rozegrał turniej w Cybince. W zawodach wzięło 8 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Po słabszym początku i minimalnych porażkach z Falubazem Zielona Góra i Perłą Cybinka po 0:1, kolejne spotkania udało się wygrać. 4:0 z Polonią Słubice i 2:0 z Ilanką Rzepin pozwoliło naszej drużynie zając V miejsce w turnieju. 

%d bloggers like this: