Tasmaniaki Cup – grały roczniki 2010 i 2011.

W sobotę i niedzielę rozpoczęliśmy cykl turniejów „Tasmaniaki Cup”, które praktycznie do końca roku będą odbywały się w każdy weekend dla wszystkich roczników naszej Akademii. Turnieje odbywają się na sztucznej nawierzchni pod balonem w Karninie, a na początek mogliśmy obejrzeć rywalizujące drużyny z roczników 2010 i 2011. 

W sobotę do boju ruszyły zespoły składające się z zawodników urodzonych w 2010 roku i młodsi. Na dwóch boiskach mogliśmy obejrzeć osiem drużyn, które po rozegraniu swoich meczów grupowych przystąpiły do gry w systemie play-off. Najlepszą drużyną w tym roczniku okazała się ekipa Błękitnych Dobiegniew, która w finale pokonała Wartę Gorzów. Najniższe miejsce na podium zajął nasz zespół, który pokazał się tego dnia z bardzo dobrej strony.

Dzień później do rywalizacji włączyły się drużyny z rocznika 2011. Podobnie jak w sobotę w zawodach wzięło udział osiem ekip, który oprócz wspaniałej zabawy pokazały walkę o każdy centymetr boiska. Najlepsi tego dnia byli młodzi Stilonowcy, którzy pokonali w wielkim finale Arkonię Szczecin. Trzecie miejsce zajęła ekipa Warty Gorzów. Warte podkreślenia jest to, że najlepszym zawodnikiem turnieju został nasz zawodnik Franciszek Siudek. 

W najbliższy weekend  zapraszamy serdecznie do Karnina, gdzie będzie można obejrzeć kolejne turnieje z cyklu „Tasmaniaki Cup”. W sobotę grają roczniki 2012, a w niedzielę 2009. 

%d bloggers like this: