Turniejowy weekend Żaków i Skrzatów

Turniejowy weekend Żaków i Skrzatów

Ostatni weekend nasze najmłodsze drużyny miały bardzo pracowity. Zarówno drużyny z rocznika 2009 i 2011 rozegrały w tym czasie po dwa turnieje. 

W sobotę obie drużyny reprezentowały nasz Klub w Festiwalu Piłkarskim dla Dzieci w Kostrzynie – „Zakończenie Lata z Piłkarskim Laurem”. Bardzo dobrze w tym turnieju zaprezentowała się drużyna z rocznika 2011, która wygrała w tym dniu wszystkie mecze zajmując w turnieju zdecydowane I miejsce. Starszym kolegom do gry w półfinale zabrakło jednej bramki, ale trzeba przyznać, że drużyna z rocznika 2009 pokazała się z dobrej strony.

Dzień później ta sama drużyna uznał wyższość tylko Arkonii Szczecin, która zdecydowanie wygrała nasz turniej Tasmaniaki Cup. Nasza ekipa w drodze do finału wygrała 6 kolejnych meczów, prezentując przy tym dużo pięknych akcji. W turnieju wzięło udział 12 zespołów, które na trzech boiskach rozegrały mnóstwo spotkań, strzelając przy tym wiele pięknych goli.

Tego samego dnia drużyna z rocznika 2011 rywalizowała na turnieju pamięci Trenera Tomasza Nowickiego w Barlinku. Ponownie z bardzo dobrej strony pokazali się nasi zawodnicy u których widać wielką radość z gry w piłkę nożną. Na krótki filmik z tego turnieju zapraszamy na naszego fanpag’a.

 

%d bloggers like this: