Udane występy naszych najmłodszych Stilonowców w Mini Mistrzostwach Deichmana.

W ostatnią sobotę odbyły się Finały Mini Mistrzostw Deichmana w , której udział wzięły nasze zespoły z roczników 2006,2007, 2008, 2009, 2010 i 2011.

Jako pierwsze swoje mecze rozgrywały nasze Skrzaty z rocznika 2010 i 2011.W tej kategorii odbyły się tylko mecze towarzyskie bez klasyfikacji końcowej.

W kategorii Żak byliśmy reprezentowani przez 4 zespoły: Nowej Zelandii , Słowenii, Serbii i Finlandii. Najdalej udało się zajść drużynie Serbii reprezentowanej przez chłopców z rocznika 2008, którzy ostatecznie zajęli miejsce 4.

Jeśli chodzi o kategorie Orlik to tam również byliśmy reprezentowani przez 4 ekipy: Nowej Zelandii, Słowenii,Serbii i Finlandii. Z bardzo dobrej strony pokazał się zespół Nowej Zelandii złożony z chłopców z rocznika 2006.Chłopcy w meczu o 3 miejsce pokonali ekipę Urugwaju i dzięki tej wygranej mogliśmy się cieszyć z miejsca na podium.

Dzięki temu ,że mieliśmy możliwość wystawienia dwóch zespołów w każdym roczniku chłopcy spędzili wiele minut na boisku i na pewno doświadczenie jakie zdobyli podczas tego turnieju zaprocentuje w przyszłości.

%d bloggers like this: