Ważne spotkania obu drużyn Juniorów Młodszych

Bardzo ważne spotkania rozegrały nasze drużyny Juniorów Młodszych. Rocznik 2001 wysokim zwycięstwem w meczu ze Stalą Brzeg zapewnił sobie bardzo bezpieczne miejsce w środku tabeli Centralnej Ligi Juniorów Młodszych. Zawodnicy z rocznika 2002 w sobotę w meczu na szczycie Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych, ulegli w Żaganiu z tamtejszymi Czarnymi 1:0.

Stilon I Gorzów grający w Centralnej Lidze Juniorów Młodszych w niedzielę podejmował na własnym boisku ekipę Stali Brzeg. Od początku spotkania to nasza drużyna przeprowadzała frontalny atak na przeciwnika i tylko kwestią czasu było kiedy zaczną padać gole dla naszej drużyny. Do przerwy ta sztuka udała się trzykrotnie za sprawą Jakuba Mądrawskiego, Gracjana Wiśniewskiego i Kacpra Gołojucha.  Po przerwie mecz wyglądał bardzo podobnie jak w pierwszej połowie. Nasza drużyna w pełni kontrolowała sytuację na boisku przeprowadzając kolejne groźne akcje. Czwartego gola dla drużyny a swojego drugiego w tym dniu zdobył Gracjan Wiśniewski. Kolejne dołożyli Karol Woźniczka z rzutu karnego, oraz po przepięknym strzałem zza pola karnego Dominik Tomaszewski.

Centralna Liga Juniorów młodszych

Stilon I Gorzów – Stal Brzeg 6:0 (3:0)

Gole: Wiśniewski Gracjan x 2, Mądrawski Jakub, Gołojuch Kacper, Woźniczka Karol, Tomaszewski Dominik.

Skład: Szewieliński Jakub (41′ Baranowski Jakub) – Hołowienko Jakub, Woźniczka Karol, Gołojuch Kacper, Rawiak Michał (52′ Biernat Szymon), Van Den Oetelaar  Dawid, Garczarek Dawid (50′ Iwanicki Dawid), Czuryszkiewicz Wiktor (41′ Tomaszewski Dominik), Winiarski Mikołaj (52′ Kurlapski Wojciech), Mądrawski Jakub (41′ Kunowski Gracjan), Wiśniewski Gracjan

Młodsza ekipa dzień wcześniej gościła w Żaganiu, gdzie stawką meczu było Mistrzostwo Województwa w kategorii Juniorów Młodszych. Na boisku spotkały się zespoły, które zajmują dwa najwyższe miejsca w ligowej tabeli. Obie strony w całym spotkaniu pokazały wolę walki i ogromną chęć zwycięstwa. Mniej w tym spotkaniu było składnych akcji. W typowym meczu do jednej bramki, niestety to my okazaliśmy się drużyną, która tą bramkę straciła. Zaraz po przerwie katastrofalny błąd w ustawieniu przy rzucie wolnym wykorzystał strzałem głową najlepszy zawodnik Czarnych Żagań Leszek Jagodziński.