Weekendowe rozgrywki naszej Akademii.

Przed nami kolejny emocjonujący weekend piłkarski w wykonaniu naszych drużyn młodzieżowych. W harmonogramie brakuje kilku drużyn, ponieważ Juniorzy starsi rozegrali już swoją kolejkę w ostatnią środę, a mecze trampkarzy z rocznika 2003 i młodzików z rocznika 2004 zostały przełożone na najbliższy wtorek. 

PIĄTEK

Turniej Ligowy Orlików 2006/2007

Stilon II Gorzów, Stilon III Gorzów, Czarni Browar Witnica, Róża I Różanki, Róża II Różanki, PUKS Maksymilian II Gorzów – godz  17.00 ( Stadion Różanki)

 

SOBOTA

Młodzik 2005 – II Liga Okręgowa 

GKS Bledzew – Stilon II Gorzówgodz. 11.00 (boisko Zemsko, wyjazd busem ze stadionu o godz. 9.00)

 

Orlik rocznik 2006 – Liga Orlika gr. Mistrzowska 

Stilon Gorzów – PUKS Maksymilian Gorzów   – godz. 10.00 (Stadion OSiR ul. Myśliborska, boisko C)

 

Turniej Ligowy Żaka 2008 – gr. mistrzowska

Stilion I Gorzów, Czwórka Kostrzyn, Ilanka Rzepin, PUKS Maksymilian Gorzów, Progres Gorzów, Chemik Gorzów – godz. 9.30 (Boisko Wojcieszyce)

 

Turniej Ligowy Żaka 2008/2009

Stilon II Gorzów, Stilon III Gorzów, PUKS Maksymilian, Chemik II Gorzów, Warta III Gorzów, Piast Karnin – godz 14.00 (Stadion Wyszyńskiego)

 

 

 

NIEDZIELA

 

Junior młodszy -Makroregionalna Liga Juniorów Młodszych

Stilon Gorzów – MOSiR Opole  godz. 17.00  (Stadion OSiR ul. Myśliborska, boisko C)

 

Junior młodszy – II Liga Okręgowa

Stilon II Gorzów – Błękitni Dobiegniew  – godz. 10.00 (Stadion OSiR ul. Myśliborska, boisko b)

 

Trampkarz rocznik 2002 – Wojewódzka Liga Trampkarzy

Lubuszanin Drezdenko – Stilon Gorzów  –  godz. 13.00 (Stadion Lubuszanin Drezdenko, wyjazd busem godzina 11.00)

 

 

Turniej Daichmann – Boisko Bogdaniec

U7

Serbia (2011) – Słowacja  – 8.00 

Serbia (2011) –  Urugwaj – 8.50

 

Finlandia (2011) – Argentyna – 8.50

Finlandia (2011) – Słowenia 9.40

 

Słowacja (2010) – Serbia – 8.00

Słowacja (2010) – Brazylia – 8.50

 

Nowa Zelandia (2010)– Słowenia – 8.25

Nowa Zelandia (2010) – Grecja – 9.15

 

 

U 9

 

Finlandia (2009) – Francja – 11.20

Finlandia (2009) – Hiszpania – 12.10

 

Słowenia (2009) – Hiszpania – 11.20

Słowenia (2009) – Wenezuela 12.35

 

Nowa Zelandia (2008) – Urugwaj – 9.40

Nowa Zelandia (2008) – Czarnogóra– 10.55

Nowa Zelandia (2008) – Nigeria – 11.20

 

Serbia (2008) – Nigeria – 9.40

Serbia (2008) – WKS 10.05

Serbia (2008) –  Urugwaj 10.30

 

 

U 11

 

Finlandia (2007) – Urugwaj – 14.15

Finlandia (2007)  – Słowenia – 15.05

Finlandia (2007) – Szkocja 15.30

 

Słowenia (2007) – Holandia – 14.15

Słowenia (2007) – Finlandia  – 15.05

 

Nowa Zelandia (2006) – Francja – 13.25

Nowa Zelandia (2006) – Urugwaj – 14.15

 

Serbia (2006) – Belgia – 13.00

Serbia (2006) – Argentyna – 13.50