Wojewódzka Liga Juniora Młodszego – To były prawdziwe DERBY !!!

W niedzielne popołudnie odbyła się pierwsza kolejka Wojewódzkiej ligi juniorów młodszych, w którym nasz zespół zmierzył się z juniorami młodszymi Warty Gorzów.

Od początku spotkanie stało na wysokim poziomie zaangażowania, walki i chęci przejęcia inicjatywy. Lepiej spotkanie zaczęło się dla gospodarzy, którzy po niezdecydowaniu naszej obrony, wykorzystali sytuację sam na sam, pokonując Jakuba Sale strzałem przy słupku. Po bramce dla gospodarzy nasz zespół przejął inicjatywę i przez resztę pierwszej połowy groźnie atakował, lecz bez skutku w postaci bramek. Nie miłym incydentem kończyła się pierwsza połowa dla naszego zawodnika Krystiana Szyszki, który złamał rękę i z murawy zabrał go ambulans. Od początku drugiej połowy do głosu doszła nasza młodzież dokumentując przewagę bramkami Kacpra Czyżewskiego i Huberta Kruka. Gospodarze bardzo szybko odpowiedzieli piękną bramką z rzutu wolnego doprowadzając do remisu. Zawodnicy Stilonu po stracie gola cały czas napierali mocno na cofniętą pod pole karne drużynę Warty Gorzów co zaowocowało bramka Mariusza Tkaczyka. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie i to nasi chłopcy wygrali bardzo emocjonujący mecz, robiąc pierwszy krok do wywalczenia awansu do Makroregionalnej Ligi Juniorów Młodszych.

Skład: Jakub Sala, Dawid Leciejewski, Mariusz Tkaczyk, Kacper Kuś, Krystian Szyszko (Gracjan Wiśniewski), Jakub Cichowski (Karol Woźniczka), Oskar Demczur, Kacper Czyżewski, Michał Rawiak, Mikołaj Gwoździewski, Hubert Kruk (Michał Kina).

%d bloggers like this: