Wojewódzka Liga Juniorów Starszych: Czarni Browar Witnica – Stilon Gorzów 0:11 (0:3)

W niedzielę nasi juniorzy starsi rozegrali kolejną kolejkę ligową w Wojewódzkiej Lidze Juniorów Starszych.  Tym razem nasza drużyna spotkała się w meczu wyjazdowym z Czarnymi Browar Witnica. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem naszej drużyny 11:0.

Już w 5 minucie wynik spotkania otworzył Oskar Demczur.  Kolejne bramki w tym spotkaniu były kwestią czasu. Do przerwy udało się zdobyć jeszcze dwie za sprawą Jędrzeja Drame i Grzegorza Sawickiego. Po przerwie nasza drużyna jeszcze bardziej przyspieszyła. Kolejne ofensywne akcje przyniosły sytuacje bramkowe z których udało się wykorzystać aż osiem. Łupem bramkowym w drugiej połowie podzielili się Gracjan Wiśniewski, Jędrzej Drame, Damian Adamski a ciekawostką jest, że jednego gola zdobył z rzutu karnego bramkarz naszej drużyny Bartosz Grala. W najbliższą niedzielę czeka nas mecz sezonu w tej lidze. W ostatniej kolejce sezonu spotkamy się w meczu wyjazdowym z Wartą Gorzów. Zwycięzca ligi zagra w meczach barażowych o Centralną Ligę Juniorów.

Czarni Browar Witnica – Stilon Gorzów 0:11 (0:3)

Bramki: Drame Jędrzej x 3, Adamski Damian x 3, Wiśniewski Gracjan x 2, Demczur Oskar, Sawicki Grzegorz,  Grala Bartosz

Skład: Grala Bartosz, Demczur Oskar, Boła Łukasz, Sawicki Grzegorz, Pazoła Damian, Krzyżanowski Mikołaj,  Adamski Damian, Czyżewski Kacper,  Jakubowski Patryk Cerbijan Błażej, Drame Jędrzej