Wojewódzka Liga Juniorów Starszych: Kolejne dwa zwycięstwa.

Wczoraj i w ostatni weekend, nasi Juniorzy Starsi rozegrali kolejne dwa spotkania mistrzowskie w Wojewódzkiej Lidze Juniorów Starszych. W obydwu spotkaniach odnieśliśmy pewne zwycięstwa i po dziewięciu kolejkach jesteśmy liderem.

Pierwszy mecz rozegraliśmy w niedzielę na własnym boisku z Orłem Międzyrzecz. Swoją przewagę w tym spotkaniu udokumentowaliśmy kilkoma dobrymi akcjami i golem w 23 minucie strzelonym przez Błażeja Cerbijana z rzutu karnego. Do przerwy udało się jeszcze raz pokonać bramkarza gości za sprawą Jędrzeja Drame. W drugiej połowie nasza drużyna kontrolowała przebieg gry, stwarzając sobie kolejne sytuacje bramkowe. W 78 minucie trzeciego gola dołożył Patryk Jakubowski i mecz zakończył się naszym zwycięstwem 3:0.

Stilon Gorzów – Orzeł Międzyrzecz 3:0 (2:0)

Gole:  Cerbijan Błażej, Drame Jędrzej, Jakubowski Patryk

Skład: Grala Bartosz – Pazoła Damian, Sawicki Grzegorz, Krzyżanowski Mikołaj, Malinowski Krystian, Franek Eryk, Cichowski Jakub, Adamski Damian, Cerbijan Błażej, Drame Jędrzej

Ponad to grali: Boła Łukasz, Tkaczyk Mariusz

 

 

Wczoraj nasi zawodnicy wyjechali do Bytomia Odrzańskiego, gdzie zagraliśmy z drużyną, która jak dotąd u siebie ani razu nie przegrała. W tym spotkaniu również byliśmy stroną dominującą, która raz za razem atakowała na bramkę rywali. Wynik spotkania otworzył fantastycznym uderzeniem Patryk Jakubowski, który po indywidualnej akcji uderzył z 25 metrów w taki sposób, że piłka odbiła się najpierw od poprzeczki i dopiero padła do bramki. Drugiego gola zdobyliśmy po bramce Gracjana Wiśniewskiego, który zachował zimną krew pod bramką rywali. Kolejne ataki przyniosły jeszcze jednego gola, którego zdobył pięknym strzałem bezpośrednio z rzutu wolnego Eryk Franek. W samej końcówce spotkania goście zdobyli bramkę honorową i mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla naszej ekipy.

Odra Bytom Odrz. – Stilon Gorzów 1:3 (0:1)

Skład: Grala Bartosz – Sawicki Grzegorz, Krzyżanowski Mikołaj, Demczur Oskar, Pazoła Damian, Malinowski Krystian, Cichowski Jakub, Jakubowski Patryk, Cerbijan Błażej,  Adamski Damian, Drame Jędrzej ,

Ponad to grali: Czyżewski Kacper, Kalinowski Łukasz, Boła Łukasz, Wiśniewski Gracjan, Franek Eryk

%d bloggers like this: