Wysoka wygrana Juniorów Starszych

W niedzielę kolejne spotkanie ligowe rozegrali nasi Juniorzy Starsi. W jednostronnym widowisku nasi zawodnicy pewnie pokonali Steinpol-Ilanką Rzepin 14:2.

Od początku spotkania to nasza drużyna dyktowała warunki gry. Do przerwy nasza drużyna prowadziła 8:0. W drugiej połowie na kolejne bramki Stilonowców odpowiedzieli goście, którzy wykorzystali rozluźnioną wysokim zwycięstwem obronę gospodarzy strzelając dwa gole.

Stilon Gorzów – Steinpol-Ilanka Rzepin 14:2 (8:0)

Bramki: Demczur Oskar x 6, Gwoździewski Mikołaj x 4, Czyżewski Kacper x 2, Cichowski Jakub, Leciejewski Dawid

Skład: Haidar Daniel – Leciejewski Dawid, Szyszko Krystian,Kościółek Maciej, Czułada Marcin (54′ Kruk Hubert), Cichowski Jakub, Ksiązkiewicz Kamil (65′ Suchocki Michał), Szelkowski Oskar, Czyżewski Kacper, Demczur Oskar, Gwoździewski Mikołaj.