Zwycięstwo Stilonowców w turnieju halowym Juniorów młodszych.

W niedzielę na hali sportowej SP 20 na ul. Szarych Szeregów, odbył się turniej halowy dla juniorów młodszych organizowany przez OZPN. Nasz Klub reprezentowały dwa zespoły, rocznik 2001 i rocznik 2002. Zwycięzcą turnieju została nasza starsza drużyna.

Już po pierwszym meczu nasza drużyna z rocznika 2001 została okrzyknięta zdecydowanym faworytem turnieju. Bardzo widowiskowa gra z dużą ilością zdobytych goli, skutkowała kolejnymi zwycięstwami w grupie. Nasza drużyna z kompletem punktów awansowała do półfinału, gdzie pewnie pokonała Spartak Deszczno 4:0. W finale na nasz zespół czekała już  Warta Gorzów. Mecz dwóch najlepszych ekip turnieju przebiegał pod nasze dyktando. To nasz zespół prowadził grę i stworzył sobie zdecydowanie więcej sytuacji do strzelenia goli. Ostatecznie wygrywamy 2:1. 

Rocznik 2002 pokazał się również z dobrej strony. Do wyjścia z grupy zabrakło szczęścia i to tak zdecydowanie. Słupki obijane były przez naszych zawodników z dużą częstotliwością. Przegrana z Wartą Gorzów, pewne zwycięstwo z Czarnymi Browar Witnica i remis ze Spartakiem Deszczno pozwolił naszej drużynie zająć 3 miejsce w grupie, a piąte miejsce w turnieju zapewniliśmy sobie zwycięstwem z UKS-em Wawrów. Warty podkreślenia jest fakt, że najlepszym piłkarzem zawodów został wybrany nasz zawodnik Gracjan Wiśniewski. 

%d bloggers like this: